iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Diakonie Českobratrské církve evangelické

Pro maximání zhodnocení omezených prostředků neziskové organizace Diakonie Českobratrské církve evangelické (středisko v Krabčicích) byl vybrán groupware systém Open-Xchange 5 s operačním systémem SUSE Linux Enterpise Server 10 a virtualizačním prostředím XEN.

S ohledem na možnost využití moderních serverů s duálními procesory byla připravena architektura virtuálních strojů pomocí virtualizačního systému XEN. Virtualizační sytém XEN umožňuje běh více nezávislých serverů na jednom hardware. Nasazením SLES je možno provádět správu pomocí grafického rozhraní YaST.
Jeden hardware tak zajistí provoz několika oddělených serverů s různými službami (groupware, www, ftp)
Pomocí virtualizace dosáhnete zhodnocení financí vynaložených na hardware serveru, jenž většinou bývá procesorově využíván z cca 20%. Vytvoření více virtuálních serverů a jejich nezávislostí využijete možnosti výkonu nových vícejádrových procesorů.

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz