iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Ekonomický systém AbraGx

Ekonomický systém AbraGx pokrývá široké spektrum oblastí prodeje, obchodu, výroby, nákupu, logistiky, služeb, financí, lidských zdrojů a péče o zákazníky a další. Jedná se o mulární a plně přizpůsobitelný systém.

Informační systém ABRA Gx patří do kategorie Enterprise Resource Planning (ERP), které představují účinný nástroj pro řízení celé firmy. Na rozdíl od jednoduchých účetních a ekonomických aplikací umožňuje propojit plánování a řízení všech klíčových podnikových procesů, optimalizovat práci a náklady.

Systém ABRA se skládá z jednotlivých modulů, které jsou vzájemně úzce provázané. Uživatel tak nemusí spuštět jiné aplikace a učit se různá rozhraní jednotlivých aplikací. Odpadá složitá výměna dat mezi jednotlivými aplikacemi.

 Optimalizování nákladů na ekonomický systém je zajištěno rozdělením na moduly pokrývající vždy specifickou oblast firemních procesů. Klient tak platí pouze za to co potřebuje a v případě růstu firmy či zvýšení požadavků pouze rozšíří systém o další modul.

Podporované platformy:

Linux
(doporučujeme SUSE Linux Enterprise Server)

Windows
(doporučujeme Windows 2003 server)

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz