iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Nástroj pro emailové kampaně

10. Květen 2013

Pro vytváření emailových kampaní nabízíme profesionální řešení SendBlaster s napojením na OXCloud server. Pomocí připravených nebo vlastních šablon připravíte email pro vaši kampaň. Email je možné presonifikovat použitím proměnných. Po vytvoření emailové kampaně a její zpracování jsou připraveny nástroje na analýzu a hodocení úspěšnosti.

Vyzkoušet SendBlaster zdarma

detail »

Co je emailový systém

9. Říjen 2012

emailový systém není jen samotné zpracování emailů serverem. Jedná se o celý soubor programů spolupracujících tak aby uživatel příjmal pouze emailové zprávy které požaduje rychle a efektivně. Součástí by měly být kalendářové a adresářové služby s možností sdílet požadované údaje mezi uživateli.

detail »

Který emailový / týmový systém?

6. Květen 2012

Vybrat optimální řešení není pouze volba nejnižší pořizovací ceny za softwarové licence produktu. Jde o velmi koplexní rozhodovací proces. Správný výběr vám následně zajistí zminimalizovat zbytečné náklady a maximálně se věnovat vašemu oboru. Při výběru je vhodné využít služeb konzultantů se zkušenostmi nasazení v reálné praxi.

detail »

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz