iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Kamerový systém ZoneMinder

Zajišťujeme návrh, montáž a servis kamerových systémů s ukládáním dat na síťový server. Používáme pouze kvalitní a otestované komponenty. Monitorovací systém musí být spolehlivý a stabilní. Pro snížení nákladů používáme kamerový software opensource ZoneMinder.

zone_minder_logo.jpg

Open Source kamerový software pro záznam kamer. Možnost definování několika detečních zón pohybu. Přístup pře internetový prohlížeč nebo lokálního klienta.

Jaký kamerový systém

Každý kamerový systém má svá omezení a doporučení. Proto nejprve provedeme analýzu podle požadavků zákazníka. Při analýze jsou zpracovány světelné podmínky, úhly záběrů kamer, možnost propojení kamer a záznamového serveru. Následně na základě získaných informací vytvoříme návrh kamerového systému kde jsou doporučeny kamery a záznamový server.

 

Postup realizace:

- požadavky zákazníka

- analýza

- návrh kamer a jejich rozmístění

- návrh záznamového serveru

- příprava datové infrastruktury

- montáž kamer

- montáž záznamového serveru

- nastavení celého systému

- školení zákazníka na obsluhu kamerového systému

- předání kamerového systému

Na přání zákazníka provádíme centrální monitorování stavu kameorvého systému pomocí dohledového centra. Dohledové centrum automaticky zjišťuje stav hardware a funkčnost jednotlivých komponent.

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz