iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Kerio Connect – Alternativa k MS Exchange

Gigant jménem Microsoft Exchange

Microsoft Exchange je výkonný software, který má své místo hlavně ve velkých organizacích. Je to server pro komunikaci a spolupráci vhodný do velkých podniků. Má vysoké nároky na hardware, složitou administraci a představuje velké zatížení pro IT oddělení.

Ptáte se – a co Small Business Server (SBS)? Podle názvu by se mohlo zdát, že je určený pro menší organizace, ale nenechte se zmást. SBS je ukázkou marketingu v celé své kráse – stále je to řešení pro velké firmy pouze zabalené a naceněné pro trh malých firem.

Ať už Exchange nebo Small Business Server, obě řešení jsou zbytečně monstrózní a pro malé a středně velké firmy představují příliš mnoho investic.

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz