iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Kerio Mail Server

Kerio MailServer je nejmodernější zabezpečený poštovní server s groupwarovými vlastnostmi, vhodný zejména pro firemní prostředí malých a středně velkých podniků. Nabízí velkou škálu možností využití elektronické pošty poskytovateli služeb, včetně sdílení kontaktů, kalendářů a úkolů.

Zabezpečená pošta
Kerio MailServer je bezpečný poštovní server s vícenásobnou doménou nabízející moderní služby, využívaje kteréhokoli poštovního IMAP, POP3 nebo SMTP klienta na platformách Windows, Linux a Mac.

Antivirová ochrana
Dvojitá antivirová kontrola umožňuje administrátorům zesílit bezpečnost kombinací integrovaného antiviru McAfee s jedním z několika podporovaných externích antivirových programů (Avast, NOD32, AVG, eTrust, Sophos, Symantec).

Antispamové funkce
Spojením antispamových funkcí kontroly obsahu (SpamEliminator) a ověřování odesílatele (SpamRepellent) Kerio MailServer výrazně snižuje množství přijaté nevyžádané pošty. Pomáhá tak předejít nepříjemným právním sporům, ale také bezpečnostním hrozbám provázejícím příjem spamu.

Kerio WebMail a Kerio WebMail Mini
Kerio WebMail je webovou obdobou aplikace Microsoft Outlook, zatímco Kerio WebMail Mini je optimalizované řešení určené pro práci s poštovními složkami z kapesních přístrojů PDA. Tato dvě webová rozhraní zajišťují bezpečný, rychlý a pohodlný přístup k poštovním schránkám v Kerio MailServeru odkudkoli ve světě pomocí nejmodernějších webových prohlížečů, včetně Safari a Firefoxu.

Nástroje pro týmovou spolupráci
Kerio MailServer je alternativou k Microsoft Exchange. Jako takový poskytuje přístup ke sdíleným kalendářům, kontaktům a e-mailům z aplikací Microsoft Outlook, Microsoft Entourage a Kerio WebMail. Zejména pro malé a středně velké podniky je navíc velmi výhodný z hlediska nákladů a nabízí jim ucelenější a pohodlnější správu elektronické pošty.

Jednoduchá správa
Za pomoci jednoduchých průvodců mohou správci stahovat, instalovat nebo konfigurovat server během okamžiku. Dvě různá rozhraní přitom umožňují administrátorům správu celého poštovního serveru nebo jednotlivých uživatelských kont v rámci konkrétních domén.

Nástroj pro migraci z Microsoft Exchange
Pro migraci z Microsoft Exchange 5.5/2000/2003 na Kerio MailServer nabízí Kerio vlastní řešení, tzv. Kerio Migration Tool. S jeho pomocí lze migrovat uživatele, složky, e-maily, přílohy, kalendáře, kontakty i úkoly nehledě na to, zda je či není spuštěna Active Directory.

Adresářové služby
Uživatelská konta v Kerio MailServeru mohou být spravována buď pomocí interní databáze nebo použitím externích adresářových služeb. Kerio MailServer nabízí hladké spojení s Active Directory na Windows a s Apple Open Directory na Mac OS X Serveru nebo LDAP serveru.

Nenáročnost a vysoká dostupnost
Kerio MailServer je dostupný poštovní server, který dovede podporovat velké množství uživatelů, od 20 uživatelů v rámci malé lokální sítě až po stovky tisíc uživatelů hostujících na ISP. Jeden server může zajišťovat antivirovou a antispamovou kontrolu e-mailů až pro 500 současně připojených IMAP uživatelů.

Podporované operační systémy
Kerio MailServer běží na systémech Windows 2000/XP/2003, na serverech i desktopech, na systémech SUSE Linux, RedHat Linux i na Mac OS X. Kerio Outlook Connector pro Microsoft Outlook běží na Windows 2000/XP/2003.

Doporučený operační systém

Pro využití maximální stability a výkonu doporučujeme využít pro server SUSE Linux Enterprise Server 9

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz