iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Online spolupráce

Online sdílení dokumentů a mnohem více

Snadno a rychle: to jsou dvě nejdůležitější charakteristiky platformy pro online spolupráci.
Opakované nahrávání, stahování a odesílání souborů formou přílohy je většinou velmi neefektivní.

Kerio Workspace řeší tento problém kombinací toho nejlepšího z online sdílení souborů, e-mailu a sociálních sítí, a to vše v rámci jedné platformy. Online spolupráce a řízení projektů je nyní rychlejší a snazší.

Vaše dokumenty online

Přímo v prohlížeči můžete snadno vytvářet a sdílet dokumenty ve formátu RTF, vkládat odkazy, prohlížet obrázky, videa, knihovny souborů a dokonce vkládat obsah z jiných webových stránek.

workspace-ss-document-cz.jpg

Spolupráce na dokumentech

Stránky v Kerio Workspace mohou být neustále aktualizovány kterýmkoli členem týmu, jež má příslušná přístupová práva. Může pozměnit text, přidat multimediální obsah a tyto změny jsou okamžitě po kliknutí na tlačítko Uložit k dispozici všem členům týmu.

Nahrané soubory mohou být také editovány autorizovaným členem týmu. Volba „Upravit na vašem počítači“ umožňuje upravovat soubor online bez nutnosti stahování souboru, ukládání a následného znovu nahrání na server. Už to nemůže být jednodušší.

workspace-ss-textblock-cz.jpg

Sdílení komentářů

Komentáře, které znáte ze sociálních sítí, můžete využít i v pracovním prostředí. Komentář lze připsat k Prostoru, Stránce nebo k právě nahranému souboru, a tím informovat tým o provedené změně. Kdykoliv se můžete vrátit na Prostor či Stránku a vidět kompletní historii komentářů od každého člena týmu.

Komentáře jiných členů týmů lze jednoduše najít v konkrétním Prostoru nebo Stránce. Vámi nejvíce využívané Prostory nebo Stránky si můžete přidat do Oblíbených. Změny v nich pak najdete v Novinkách nebo vám mohou být zasílány do e-mailové schránky. Pouhým kliknutím na Komentář se dostanete přímo ke zdroji.
 

workspace-ss-newsfeed-cz.jpg

Nástroj pro řízení projektů

E-mail bude vždy jedním z nejdůležitějších nástrojů. Ve chvíli, kdy ale potřebujete sledovat, jak se vyvíjí váš projekt, na kterém pracuje celý váš tým, zvítězí Kerio Workspace. To je přesně ta alternativa, která ušetří nejen váš čas, ale i prostor, alternativa, kterou hledáte.

Kerio Workspace ostřížím okem sleduje vývoj změn. Poskytuje údaje o tom, kdo a kdy jaký obsah pozměnil, přináší přehled o historii Stránek a souborů, komentáře řadí dle projektů a díky Novinkám umožňuje členům týmu být neustále v obraze.

workspace-ss-project-management.jpg

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz