iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Online úložiště souborů

Snadný přístup k nejaktuálnější verzi jakéhokoli souboru je jedním z hlavních důvodů popularity úložných systémů založených na cloudu. Představují efektivní alternativu k posílání (zejména objemných) souborů e-mailem a zároveň přinášejí vyšší úroveň zabezpečení, než mají soubory uložené na lokálním pevném disku. Mnoho firem však raději obětuje toto pohodlí a kvůli bezpečnosti používá interní souborový server. Proč? Nejčastěji proto, že si nejsou jisti, zda si poskytovatel online úložiště v licenčním ujednání nevyhradil právo používat, upravovat a poskytovat jejich soubory třetím stranám.

Ano Google, řeč je o vás.

Váš vlastní privátní cloud

Kerio Workspace je serverový software pro malé a střední firmy. Umožňuje spolupracovníkům bezpečně ukládat a sdílet soubory v privátním online prostředí, dokonce i když je využíván jako řešení hostované mimo firmu.

Ale Kerio Workspace je víc než jen souborový server. Jednoduché a elegantní prostředí pomáhá uživatelům vytvářet vlastní prostor pro správu dokumentů. To všechno prostřednictvím prakticky jakéhokoli internetového prohlížeče, což činí Kerio Workspace kompatibilním s kterýmkoli rozšířeným operačním systémem.

Organizujte a nahrávejte

Kerio Workspace vám umožní snadno uspořádat váš obsah online. Nejdříve vytvořte Prostor. V něm vytvořte libovolný počet Stránek. Na každé Stránce pak můžete roztřídit soubory do Složek. Nahrání souborů na Stránku nebo do Složky je díky použití funkce Drag and Drop snadné.

Přepsáním existujících souborů dojde automaticky k vytvoření historie verzí, takže se k některé starší verzi můžete kdykoli vrátit.

Když už je počet vašich Prostorů a Stránek příliš veliký, můžete jednoduše přetáhnout ty nejdůležitější mezi Oblíbené a mít je tak vždy rychle dostupné.

Vyhledávání a náhledy

Prakticky na jakémkoliv stolním počítači nebo mobilním prohlížeči můžete vyhledávat soubory pomocí vyhledávacího nástroje. Vše v Kerio Workspace je indexováno, včetně textu v souborech, takže vyhledávací nástroj vám pomůže rychle najít přesně to, co hledáte. Jakmile najdete hledaný dokument, můžete si nechat zobrazit jeho náhled přímo v prohlížeči. Není nutné soubor stahovat a ukládat jenom kvůli zjištění jeho obsahu.

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz