iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Zabezpečení obsahu

Pro každý Prostor nebo Stránku můžete nastavit přístupová práva. Pár kliknutí a nastavíte právo číst, editovat nebo spravovat stránku, a to nejen pro jednotlivého uživatele, ale i skupinu.

Nastavení přístupových práv

Správa přístupových práv pro jednotlivé stránky je snadná. Práva lze nastavit unikátně pro jednu Stránku nebo kdykoliv přenést práva, která jsou nastavena pro mateřský Prostor.

workspace-ss-sharing3-cz.jpg

Ochrana proti přepsání

Nahrané soubory může upravovat nebo prohlížet pouze autorizovaný člen týmu. Zatímco jeden člen týmu upravuje dokument, Kerio Workspace upozorní kohokoli dalšího, kdo bude chtít editovat dokument o právě probíhající editaci. Díky tomu jsou vaše data chráněna před přepsáním či ztrátou.

Přehled verzí

Kerio Workspace uchovává historii verzí jakéhokoli nahraného souboru. Jestliže se rozhodnete nahrát novou verzi existujícího souboru, stále máte možnost vrátit se k verzi předešlé. To znamená, že žádný důležitý obsah nebude přespaný a tím pádem ztracený.

workspace-ss-file-history3-cz.jpg

Možnosti správy

Administrátoři mohou nyní vytvářet a spravovat uživatele a skupiny uživatelů pomocí vestavěné adresářové služby nebo je importovat z Active Directory či Open Directory. Velmi snadno lze také nastavit přístupová práva, e-mailové nastavení, porty, SSL certifikáty, automatické přesměrování na zabezpečené rozhraní HTTPS či automatické aktualizace.

Kerio Workspace provádí automatické zálohy. Ve webovém administračním rozhraní můžete nastavit jakýkoliv počet pravidelných záloh. Můžete vybrat určitý den v týdnu, Vámi upřednostňovaný čas v průběhu dne a způsob zálohy (plnou či rozdílovou).

workspace-ss-admin-cz.jpg

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz