iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Kerio Workspace - ukončení prodeje

13. Únor 2013
 • Proč se Kerio rozhodlo ukončit prodej Kerio Workspace?

  Způsob spolupráce mezi členy týmů prochází v poslední době výraznou změnou. Administrátor nebo IT oddělení už není tím, kdo určuje, jakým způsobem si budou zaměstnanci firmy předávat informace. Požadavky dnes udávají většinou samotní uživatelé, kteří mají nejlepší znalost business problematiky a firemních potřeb. Produkt Kerio Workspace udělal první krok k přiblížení se těmto trendům komunikace. Přes všechnu snahu však stále existuje jedna podstatná překážka pro jeho nasazení v praxi – je zapotřebí vybudovat vlastní IT zázemí, což může být pro řadů podniků velkou překážkou.

 • Jaká je náhrada Kerio Workspace?

  Nová služba Samepage nahrazuje produkt Kerio Workspace.

 • V případě, že jsem uživatelem Kerio Workspace, přijdu touto změnou o všechny informace a data, které mám v Kerio Workspace?

  Ne. Všichni zákazníci s platnou komerční licencí Kerio Workspace i bezplatnou verzí Starter Edition mohou provést update na Kerio Workspace 2.1. Tato verze obsahuje všechny nové vlastnosti a vylepšené uživatelské rozhraní jaké představíme v Samepage. Pro přechod dat z Kerio Workspace do Samepage připravujeme migrační plán. Budeme vás informovat.

 • Budou vydávány další verze Kerio Workspace?

  Kerio Workspace 2.1 je poslední verzí. Kerio Workspace 2.1 bude dostupný pouze jako upgrade uživatelům s platnou komerční licencí či licencí Starter Edition Kerio Workspace. Servisní verze a patche budou vydávány po dobu 1 roku od oznámení o ukončení prodeje.
   

 • Existují nějaké výhody pro stávající zákazníky Kerio Workspace?

  Ano, zákazníci s platnou komerční licencí Kerio Workspace mohou bezplatně přejít na Samepage Premium Plan a zákazníci Kerio Workspace Starter Edition mohou bezplatně přejít na Samepage Starter Plan. Společnost Kerio připravuje migrační nástroj pro přenos dat z Kerio Workspace do Samepage. Migrační nástroj bude zveřejněný v první polovině roku 2013.

 • Jak dlouho bude existovat možnost stažení Kerio Workspace 2.1?

  Po dobu 1 roku od oznámení o ukončení prodeje Kerio Workspace.

 • K jakému datu bude ukončen prodej Kerio Workspace?

  31. ledna 2013

 • Kdy končí SWM pro Kerio Workspace?

  31. ledna 2014

 • Co dělat v případě, že mi skončí SWM Kerio Workspace před 31. 1.2014? Bude existovat možnost prodloužení?

  Ano, všichni stávající zákazníci s platným Software Maintenance, které exspiruje v době oznámení ukončení prodeje Kerio Workspace, mají nárok na bezplatné prodloužení SWM do 31. ledna 2014. V případě zájmu je nutné kontaktovat obchodní oddělení Kerio Technologies.

 • Mohou stávající zákazníci Kerio Workspace přejít na službu Samepage?

  Všem zákazníkům s platným Software Maintenance poskytneme program Samepage Premium Plan bezplatně až do data exspirace jejich původního SWM. Tato nabídka se nevztahuje na zákazníky s exspirovaným Software Maintenance.

 • Co nabízíte zákazníkům Kerio Workspace Starter Edition?

  Registrovaní zákazníci Kerio Workspace Starter Edition mohou provést aktualizaci na Kerio Workspace 2.1. Tato verze obsahuje stejné vlastnosti jako Samepage. Tuto verzi mohou nadále používat ve verzi on-premise, avšak servisní verze, patche a podpora budou dostupné pouze do 31. ledna 2014.

  Zákazníkům Kerio Workspace Starter Edition, kteří dosáhnou limitu úložiště dříve, než bude k dispozici migrační nástroj a projeví zájem o navýšení, poskytneme dočasný licenční klíč, který zruší omezení velikosti úložiště. Poté mohou i nadále používat Kerio Workspace. Jakmile bude dostupná migrační služba, mohou zákazníci zakoupit Samepage a migrovat svá data.

  Zákazníci Kerio Workspace Starter Edition, kteří používají tuto verzi s limitem 10 GB, mohou migrovat na program Samepage Starter Plan, jakmile bude dostupná migrační služba.

 • Mohou stávající uživatelé komerční licence Kerio Workspace navýšit počet uživatelů i po ukončení prodeje Kerio Workspace?

  Ano, zákazníkům komerční licence produktu Kerio Workspace poskytneme rozšíření licence bezplatně.

detail »

Online úložiště souborů

18. Září 2012

Snadný přístup k nejaktuálnější verzi jakéhokoli souboru je jedním z hlavních důvodů popularity úložných systémů založených na cloudu. Představují efektivní alternativu k posílání (zejména objemných) souborů e-mailem a zároveň přinášejí vyšší úroveň zabezpečení než mají soubory uložené na lokálním pevném disku. Mnoho firem však raději obětuje toto pohodlí a…

detail »

Online spolupráce

20. Březen 2012

Online sdílení dokumentů a mnohem více

Snadno a rychle: to jsou dvě nejdůležitější charakteristiky platformy pro online spolupráci.
Opakované nahrávání, stahování a odesílání souborů formou přílohy je většinou velmi neefektivní.

Kerio Workspace řeší tento problém kombinací toho nejlepšího z online sdílení souborů, e-mailu a sociálních sítí, a to vše v rámci jedné platformy. Online spolupráce a řízení projektů je nyní rychlejší a snazší.

detail »

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz