iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

LinuxExpo 2006

společnost iNet-Office se zůčastnila na přední linuxové výstavě LinuxExpo 2006.
Na stánku byly názorně předváděny mořnosti groupware systému Open-Xchange Server 5 a jeho napojení na systém Windows s Microsoft Outlook 2000.

linuxexpo_2006.jpg

Zájemcům o předvedení funcí a napojení na Outlook byla názorně předvedena práce v Microsoft Outlook napojeného na Open-Xchange pomocí konektoru OXtender. Plánování událostí, úkolů a práce s adresářem bylo prováděno jak v www rozhraní systému, tak v Outlooku s následným zobrazením provázanosti obou pracovních prostředí.

Novinkou bylo předvedení poslední verze konektoru pro Outlook kde je již možné přes rozhraní Outlooku zadávat přesměrování a upozornění na nepřítomnost v kanceláři popřípadě na dovolenou. Dále je přímo integrován fitr pro třídění zpráv. Třídění zpráv provádí přímo server. Uživatel tak má aplikovaná třídící pravidla jak pro práci s Microsoft Outlook tak, pro www rozhraní popřípadě jiného IMAP klienta. Nastavení provedená v Outlooku jsou přenesena na server, tudíž jsou platná i při vypnutém Outlooku.

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz