iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

mFi měření a automatizace

Potřebujete měřit, zaznamenávat data z teplotních senzorů, vzdáleně ovládat spotřebiče. Monitorovat spotřebu elektrických zařízení. Zařízení mFi Vám umožní jednoduše vybudujete monitorovací systém pro sklady, průmyslové objekty nebo inteligentní domácnost.

detail »

21. Březen 2014

Nyní již nemusíte instalovat žádné programy a mít stále zapnuté PC pro záznam a přístup na naměřená data mFi senzorů.  Zakoupením mFi Cloud Controlleru, zapojením do LAN a připojení k napájecímu zdroji máte zajištěn spolehlivý server s minimální spotřebou. Cloud Controller je micro server s nainstalovaným a připraveným software pro ovládání produktů řady Ubiquiti Networks mFi.

detail »

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz