iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Moduly OXCloud

OXCloud je rozdělen do 5 modulů a úvodní stránku.

Úvodní stránka

Úvodní stránka - souhrn informací zvolených modulů OXCloud.

Aktuální a přehledný souhr naplánovaných schůzek a úkolů. Standardně je zobrazováno prvních pět položek, počet lze upravit v nastavení.

Zobrazeny jsou nově příchozí nepřečtené emaily. Seznam příchozích emailů je automaticky obnoven každých 10 minut. čas obnovy lze změnit v nastavení.

OXCloud_portal_01.jpg

E-mail

E-mail je modul pro pohodlnou práci s emaily.

Modul umožňuje práci s více emaily současně. Při otevření jednoho emailu je automaticky vytvořena záložka. Takto můžete otevřít více emailů současně a klepnutím na požadovanou záložku mezi nimi pohodlně přepínat. Této vlastnosti lze využít i při psaní více nových emailů.

Využívejte kontextové nabídky vyvolané pravým tlačítkem myši stejně jako u desktopové aplikace. Podporováno je také přetažení emailů myší do požadované složky.

OXCloud_email_02.jpg

Kalendář

V kalendáři můžete pracovat se soukromými a pracovními schůzkami. Schůzky mohou být jednorázové nebo opakované dle zadaných požadavků. Pro detailní informace schůzky lze k události připojit dokument.

Pro práci v týmu po přidání dalšího účastníka do schůzky je možné zjisitit dostupnost dalších účastníků. Zjištění dostupnosti lze využít pro plánování obsazenosti zasedacích místností, využití firemních automobilů. Ostatní účastníci mohou naplánovanou schůzku přijmout nebo zamítnout.

OXCloud umožňuje vytovření více kalendářů a pro každý kalendář nastavit přístupová práva a rozsah sdílení. Sdílet lze i svůj osobní kalendář. Omezení přístupu je dle vybraných uživatelů a nastavených práv kalendáře.

OXCloud_kalendar_03.jpg

Kontakty

Modul kontaktů umožňuje spravovat soukromé a firemní kontakty.

Pro firemní kontakty lze vytvořit sdílený adresář tak aby uživatelé týmu měli vždy aktuální data. U firemních kontaktů lze zvolit správce kontaktů. Správce smí upravovat všechny kontakty. Ostatní uživatelé smí přidávat a upravovat pouze kontakty jimi vytvořené.

Modul kontakty slouží též jako záloha vašich kontaktů synchronizovaného mobilního telefonu. V případě poškození, ztráty či zcizení mobilního telefonu stačí nový telefon připojit k OXCloud a kontakty jsou automaticky obnoveny do telefonu.

OXCloud_adresar_04.jpg

Úkoly

Modul úkoly slouží pro evidenci a správu úkolů. Úkol může být omezen datem počátku a datem konce. Při zadání dalšího účastníka vytvoříte skupinový úkol. Úkoly můžete přiřadit do kategorií a tak zajistit přehledné třídění úkolů.

Přílohy úkolů lze uložit do Úložiště Informací

OXCloud_ukoly_05.jpg

Úložitě informací - InfoStore

Modul úložišě informací slouží pro uložení dokumentů, souborů, komentářů a odkazů na internetové srtánky. Veškeré uložené soubory jsou evidovány ve verzích ke kterým je možné přidat komentář k ukládané verzi souboru.

K souborům a dokumentům lze přistupovat přes WebDAV klienta podobně jako u Dropboxu.

Požadované složky v úložiti lze publikovat na na internetu přes www stránky přístupné veřejnosti.

OXCloud_infostore_06.jpg

Začněte využívat výhod služby OXCloud již dnes.

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz