iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Napojení na Open-Xchange CRM

Propojením doplňkových modulů Open-Xchange 5 pro řízení a evidenci projektů v závislosti na pracovní činnosti zaměstanců a účetní data s BEE, získáte velmi silný nástroj na optimalizaci projektů s možností automatického motivačního systému pro zaměstnance.

Zaměstanci v závislosti na zisku projektu a termínu splěnní projektu v němž jsou zařazeni získávají pomocí stanoveného motivačního systému (algoritmus pro výpočet rozdělení části zisku projektu) odměny. Tímto způsobem dosáhnete velmi efektivního řízení, snížení nákladů a zvýšení efektivity práce.

Rozhraní analytického nástroje BEE jsou přístupná manažerům projektů a umožní řízení projektu tak, aby bylo dosaženo maximální efektivity a zisku projektu.

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz