iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Nekupujte, pronajměte si licence informačního systému

Abra saas

Nabízíme vám možnost pořízení informačního systému bez investice, za pevnou, smluvně danou měsíční částku. Získáte tak komplet prodej, nákup, sklady, účetnictví, banku, pokladnu, majetek, knihu jízd a poštu za 599,- Kč bez DPH za uživatele a měsíc.

Více podrobností ceník pronájem Abra Gx

Výhoda je nejen v nulové počáteční investici, ale také v bohatých doprovodných službách, které jsou v ceně poplatku: nárok na získání všech nových verzí software, telefonická i mailová hotline včetně limitovaných servisních zásahů přes internet a všechna vypsaná hromadná školení i s možností opakování, pokud jste hned vše nepochopili.

ABRA je v tomto případě dodávána s tzv. Start daty, která urychlují zavedení systému - stačí doplnit několik základních údajů a můžete začít pracovat.

K pronájmu není potřeba žádných dlouhodobých závazků, můžete průběžně zvýšit i snížit počet využívaných licencí podle aktuálních potřeb. Podle toho stanovíme i měsíční poplatek, jako násobek ceny za jednoho uživatele.

 

Navigace

Přehled aktualit

11.04.2014 09:36:38 | Chyba SSL - heartbleed

Jedná se o vážnou bezpečnostní chybu v OpenSSL CVE-2014-0160.

Útočník může díky chybě v knihovně openssl získat část obsahu paměti inkriminovaného počítače, serveru, modemu, routeru a tím získat přístup k citlivým údajům. Záleží jakou část paměti útočník získá a co je v paměti uloženo. Může se jednat o certifikáty, hesla, účty...

detail »

25.10.2013 08:41:49 | Abra Gx nová verze 13.01.12

Nejdůležitější změny jsou tyto:

  • Byla zavedena kontrola a validace nespolehlivosti plátců DPH a kontrola zveřejnění bankovních účtů v registru DPH.
  • Byly zásadně rozšířeny možnosti  vazeb mezi řádky objednávek přijatých (OP) a objednávek vydaných (OV). Jeden řádek OP může být čerpán do více řádků OV a naopak jeden řádek OV může čerpat více řádků OP a tyto vazby a čerpaná množství se evidují.

!POZOR! Pokud pro dané agendy používáte skripty pracující se zrušenými položkami zajišťující původní vazbu mezi OP a OV, je nutno je při přechodu na verzi 13.01.12 příslušně upravit. Původní skripty nebudou funkční!

detail »

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz