iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Abra Gx aktualizace 14.51

S update na verzi 14.51 dochází k sjednocení ABRA G1, G2 a G3 pod jeden název - ABRA G3. Tato změna vám zpřístupní všechny moduly a funkce, které doposud měli k dispozici jen uživatelé systému ABRA G3

Nově budete moci rozšiřovat svůj systém o libovolný počet uživatelů, a to na základě platného ceníku sytému ABRA G3, který naleznete na www.abra.eu/cenik. Cena roční podpory zůstává stejná jako doposud.

Změny skriptování

Došlo ke zcela zásadním změnám v definicích různých prvků skriptování a způsob jejich použití se v určitých případech může velice podstatně lišit od předchozích verzí ABRA Gx. Hrozí tedy nebezpečí, že stávající skripty by bez řádné kontroly a kompilace na nové verzi 14.51 (a novějších) mohly mít fatální následky pro uživatele (nemožnost použití funkcí, chybové hlášky, hrozba porušení konzistence dat, atd.). Není proto možné tyto původní skripty ze starších verzí ponechat funkční do verze 14.51.

Všechny původní skripty ze starších verzí ABRA Gx (před verzí 14.51), jsou při procesu update automaticky nastaveny jako „zastaralé“ a je zamezeno jejich spuštění. Při pokusu o spuštění zastaralých skriptů se objevuje chyba „Verze kompilace je zastaralá. Balíček již není platný a je třeba jej znovu zkompilovat, aby byl funkční“. Pokud je zastaralý skript spojen s agendou, objevuje se při otevření takové skriptované agendy chyba „Tohoto zástupce již nelze spustit“.

Jsme připraveni řešit vzniklé problémy s úpravou skriptů a převedením na novou verzi Abry.

Tel.: 603252599

servis@inet-office.cz

Změna vzhledu

Uspořádání a funkčnost systému se však výrazně nemění, uživatelé mohou pokračovat v práci tak, jak byli zvyklí. Systém získal moderní vzhled, který koresponduje s dnešními trendy ve vzhledu aplikací. Umožňuje přepínání vzhledu (menu Nastavení/Nastavení plochy) mezi vzhledem původním (vzhled podle Windows) a novým (ABRA vzhled).

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz