iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Kerio Connect 7.4 - Mocný nástroj pro každého správce

Nová verze 7.4 přináší řadu vylepšení, jež ocení každý správce. Snadné nastavení přístupových práv ke službám serveru, nové rozhraní optimalizované pro iPad, vylepšená konzole virtuálního zařízení, dokonalejší antispamová ochrana, rozšířená podpora mobilních zařízení a další.

Kerio Connect 7.4 s integrovaným antivirem, vylepšenou antispamovou ochranou a integrovanou archivací e-mailu dává firemním zákazníkům vše, co potřebují pro bezpečnou a robustní e-mailovou komunikaci. Je k dispozici jako softwarová aplikace, kterou zákazník provozuje na vlastním serveru, i jako hostovaná služba nabízená prostřednictvím hostingových partnerů. Zákazník má tak možnost volby, kde budou jeho e-maily uloženy.

Tato alternativa k Microsoft Exchange a Google Apps splňuje všechny požadavky na komunikační server a zároveň je pro malé a střední firmy cenově přijatelná.

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz