iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Novinky v Kerio Connect 8.1

blíží se vydání nového Kerio Connect 8.1 a tak Vám přinášíme přehled hlavních novinek.

Podpora Windows 8  
Kerio Connect 8.1 přinese podporu synchronizace s Windows 8 Mail prostřednictvím protokolu Exchange ActiveSync. Doposud nebylo možné synchronizovat kalendáře ani kontakty s tablety
s Windows 8 a zákazníci používající desktopy s Windows 8 mohli používat pouze MS Office s KOFF. Nyní mohou uživatelé tabletů s Windows 8 RT nebo počítačů s Windows 8 nativně synchronizovat data s výchozími aplikacemi Windows 8 pomocí protokolu ActiveSync.


Instant Messaging
Napjatě očekávaná funkcionalita produktu Connect 8.1 umožňuje uživatelům odesílat a přijímat rychlé zprávy, sdílet soubory a uskutečňovat audio a videohovory. Kerio Connect navíc správcům sítě umožňuje aplikovat pravidla přístupu uživatelů ke této službě. To znamená, že mohou například omezit používání instant messagingu pouze pro interní komunikaci nebo některým zaměstnancům zcela přístup k IM zakázat.

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz