iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Kerio Connect - odstranění antivirových plug-inů výrobců třetích stran

V průběhu následujících dvou hlavních verzí Kerio Connect a Kerio Control odstraníme podporu pro plug-iny antivirů výrobců třetích stran.

V následujících vydáních Kerio Control 7.4 a Kerio Connect 7.5 (obojí jsou v tuto chvíli dostupné ve veřejných beta verzích) bude pro nové instalace k dispozici pouze možnost integrovaného antiviru Sophos AV. Stávající instalace, které využívají některý v současné době nabízený antivir výrobců třetích stran, budou i nadále tento plug-in podporovat.  
 
Další hlavní verze Kerio Connect a Kerio Control, které plánujeme na první polovinu roku 2013, budou obsahovat podporu pouze pro Sophos AV. Instalace s antiviry výrobců třetích stran se musí přizpůsobit.
Pro ty, kteří chtějí dlouhodobě používat antivirové plug-iny výrobců třetích stran, budeme vydávat aplikační programátorské rozhraní Kerio AV API a opensourcovat stávající kód pro ClamAV. Obojí bude dostupné na Developer Zone.

 

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz