iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Novell Vibe správa dokumentů ISO

7. Listopad 2012

Ukázka řešení správy ISO dokumentů pro firmu LASAK v produktu Novell Vibe.

Novell Vibe zajišťuje schvalovací proces na základě definovaných pravidel pro práci s ISO dokumenty. Přístup na dokumenty je přes www rozhraní nebo pomocí správce souborů po nainstalování aplikace Novell Vibe Desktop.

detail »

Novell Vibe

7. Listopad 2012

Týmová spolupráce nad společnými projekty je základním předpokladem pro úspěch na globalizovaném trhu. Produktivní řešení Novell Vibe OnPrem vede týmy ke společnému vytváření, sdílení, projednávání a správě informací. Zaměstnanci mohou vytvářet vysoce výkonné týmy a dosahovat tak lepších obchodních výsledků pomocí nástrojů na správu dokumentů, sdílení kontaktů, týmových kalendářů a úkolů. Řešení vhodně doplňují open source nástroje pro týmovou spolupráci a zpracovávání dokumentů.

detail »

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz