iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Fórum

Témata mohou být diskutována ve fóru. Každá diskuze je rozdělena do vláken. Fórum je užitečným komunikačním vstupem do intranetu. Pomocí přehledného uspořádání se můžete jednoduše začlenit do diskuzí. Abyste byli o odpovědích na otázky rychle informovaní, lze si u určitých typů zvolit informování e-mailem nebo se dokonce přihlásit do celého fóra, aby Vám byly všechny jejich údaje posílány e-mailem. Díky správě povolení můžete udělit přístup k tomuto modulu externím uživatelům aniž byste jim ukázali zbytek groupware.

Na této straně vidíte přehled všech fór. Druhý sloupec zobrazuje počet článků ve fóru a kolik jste jich nečetli. Třetí sloupec zobrazuje počet vláken ve fóru. Uspořádání tabulky můžete změnit kliknutím na jednu ze žlutých šipek arrow_up.png a arrow_up.png v jejím záhlaví (nahoru vzestupně, dolů sestupně). Můžete si určit množství zobrazených položek na jedné stránce. Kliknutím na modré šipky preview.png a next.png, můžete obrátit stránky, či jen klikněte na číslo stránky, kterou si přejete vidět. Chcete-li si prohlédnout všechna vlákna fóra, klikněte na název fóra nebo na žlutou šipku arrow_right.png v prvním sloupci tabulky.

Chcete-li otevřít nové fórum, klikněte na ikonu "Nové fórum" item_new.png. Dostanete se tak do formuláře, kde můžete určit všechna nastavení pro nové fórum.

Použitím ikony pro tisk item_print.png můžete vytisknout všechna témata, zobrazená v dolním přehledu. Kliknutí na tlačítko tisk item_print.png otevře nové okno v prohlížeči, ukazující všechny údaje optimální pro tiskárnu. Pro vytištění stránky použijte funkci tisku v prohlížeči. Například: Internet Explorer umožňuje přístup k této funkci v nabídkové liště ve složce Tisk. Openexchange funkce tisku je potřebná pro řádné vytištění seznamu.

Pomocí záložek na vrcholu stránky se dostanete do Archívu, kde mohou být nalezena všechna uchovaná fóra nebo Vaše Přihlášení, kde se můžete přihlásit a odhlásit z fóra. Pořebujete-li další informace, pomůže Vám nápověda vztahující se k právě zobrazené stránce.

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz