iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Portál

29. Únor 2012

Vítejte na vstupní stránce Open-Xchange. Vstupní stránka je pro Vás vstupem do celého groupware. Všechny důležité informace jsou shrnuty zde tímto způsobem můžete rychle získat přehled o tom co se děje v groupware.

detail »

Úkoly

29. Únor 2012

Používáním řídícího modulu můžete všechny své úkoly naplánovat s velkou přesností. Úkoly můžete rovněž přidělit ostatním uživatelům a skupinám. Jako obvykle je možné připojit poznámku k úkolům a propojit úkoly s ostatními objekty systému.

detail »

Dokumenty

29. Únor 2012

Ve správě dokumentu můžete nahrát složky o které se chcete podělit se svými kolegy a stáhnout si dokumenty do správy. Aby bylo pro Vás uspořádání složek jednodušší můžete si vytvořit libovolnou strukturu složek a podsložek ve kterých budou dokumenty uspořádány.

detail »

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz