iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Odkazy

Správa složky funguje jako rozšířený výpis odkazů. K zjednodušení organizace složek můžete vytvořit strukturu složek, kde je umístíte.

Tato stránka obsahuje náhled složky správy záložky. Kliknete-li na znaménko plus vlevo od názvu složky, objeví se nová větev zobrazující obsah složky. Pokud se zde znaménko plus nenachází, jedná se o prázdnou složku nebo obsahuje pouze složky nebo záložky, k nimž nemáte přístup.

Upravit složku/záložku

Chcete-li složku/záložku upravit, musíte si nejprve jednu z nich zvolit kliknutím na výběrové okénko vlevo od názvu, následně kliknout na ikonu "Upravit". Všimněte si, že smíte upravovat pouze složky a záložky, u nichž máte povolen přístup.

Smazat složku

Chcete-li smazat složku spolu se všemi podsložkami a záložkami, které může obsahovat, musíte si nejříve zvolit složku (jako nahoře) a kliknout na ikonu "Smazat".

Všimněte si, že smazat složku můžete pouze tehdy, pokud Vám bylo uděleno právo smazat. Navíc právo smazat potřebujete pro všechny podsložky a záložky, které obsahuje. Základní složka nemůže být smazána.

Smazat záložku

Chcete-li smazat záložku, postupujte stejným způsobem. Vyberte si záložku (jako nahoře) a kliknětě na ikonu "Smazat".

Poznámka: Smazat záložky můžete pouze tehdy, pokud Vám bylo uděleno právo smazat.

Vytvořit novou složku

Pro vytvoření nové složky si vyberte složku, ke které chcete přidat novou podsložku a klikněte na ikonu "Nová složka". Jestliže jste si nezvolili mateřskou složku, nová složka bude vytvořena v hlavní složce.

Přidat novou záložku

Potřebujete-li přidat záložku do správky záložek, klikněte na ikonu "Nová záložka".

Otevřít záložkuKliknutím na ikonu před názvem se dosanete přímo do záložky. Chcete-li si prohlédnout detaily týkající se záložky, klikněte na její název.

Vyhledávání záložky

Správu záložek můžete prohledávat za účelem vyhledání určité záložky. Použijte ktomu formulář pod hlavní nabídkou na levé straně stránky. Skládá se z roletového menu a textového pole. Z roletového menu si vyberte složku, ve které budete hledat. Ve vyhledávání budou zahrnuty všechny podsložky. Do textového pole zadejte hedaný termín (hvězdičková konvence * nebo ? funguje výborně) a klikněte na Zobrazit. Vyhledávací kritéria budou aplikována do URL dané složky, stejně jako titulek záložky. Zobrazí se přehled výsledků.

Tabulátorové lišty

Kliknutím na tabulátorové lišty se přesunete do Přehledu všech záložek ve správě nebo do přehledu zahrnujícího výsledky posledního vyhledávání. Postřebujete-li další informace, pomůže Vám nápověda vztahující se k právě zobrazené stránce.

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz