iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Projekty

Projektový modul je vhodný pro sběr a řízení projektových informací. Kromě zadání určitých údajů projektu, zde můžete nahlédnout do úkolů projektu. K projektu můžete také přidat poznámky a propojené projekty s ostatními objekty důležité pro tento projekt. Například můžete vytvořit fórum pro diskutování o projektu a spojit ho s objektem.

Tato stránka Vám nabízí přehled všech projektů Vám přidělených. Všechna uplynulá data jsou zvýrazněna oranžově. Uspořádání tabulky můžete změnit kliknutím na jednu ze žlutých šipek (nahoru vzestupně, dolů sestupně) v jejím záhlaví. Použitím roletového menu v záhlaví tabulky můžete určit kolik se objeví položek na jedné stránce. Kliknutím na zelené šipky nad tabulkou je možné vrátit stránky, či jen klikněte na číslo stránky, jež si přejete vidět. Pro zobrazení detailů určitého úkolu klikněte na žlutou šipku prvního sloupce v tabulce. Znaménko plus ve sloupci označeném účastníci znamená, že tento úkol má více účastníků než může být v tomto seznamu zobrazeno. Kniknutím na znaménko plus dostanete detailní přehled úkolů účastníka. Pro vytvoření nového úkolu klikněte na ikonu Nový projekt.

Použitím tlačítka pro tisk můžete vytisknout přehled všech Vašich zobrazených projektů. Kliknutí na tlačítko tisk otevře nové okno v prohlížeči ukazující všechny údaje optimalizované pro Vaši tiskárnu. Pro vytištění stránky použijte funkci tisk v prohlížeči. Například: Internet Explorer umožňuje přístup k této funkci v hlavní nabídce pod "Tisk složky". Openexchange funkce tisku je potřebná pro řádné vytištění z přehledu.

Vyberte si typy projektů, které by měl být zobrazeny na roletovém menu umístěném pod nabídkovou lištou. Přehled osahuje všechny projekty, které nebyly archivovány. Toto je výchozí stav. Projekty po termínu zahrnují ty projekty, jejichž datum platnosti již uplynul. Můžete si též prohlédnout všechny projekty, jejichž termín platnosti vyprší během následujících 7 dnů. Zvolením poslední položky uvidíte všechny archivované projekty.

Také si můžete prohlédnout přehled projektů ostatních uživatelů. Uspořádání pod základní nabídkou vlevo, je využívána k určení osoby, jejíž projekt si přejete vidět. Skládá se z roletového menu, textového pole a dalšího roletového menu. Pro zhlédnutí projektu uživatele, jenž Vás zajímá, máte dvě možnosti:Podle skupiny:
 
Zvolte si skupinu v níž je uživatel, kterého hledáte, členem z prvního roletového menu. Levé krajní roletové menu bude vyplněno jmény členů všech vybraných skupin. Vyberte si uživatele, jehož projekty chcete vidět a klikněte na Ukázat.
 
  Podle pole vyhledávání:
 
Celý uživatelův adresář rovněž můžete vyhledat za pomoci pole vyhledávaní. Vyhledávací kritéria budou zapsána do přihlašovacího jména. Hvězdičková konvence (jako*) funguje výborně. Zmáčkněte a všechny uživatelské názvy shodující se s Vašimi požadavky se objeví v pravém krajním roletovém menu. Vyberte si uživatele, jehož si přejete vidět a klikněte na Ukázat.

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz