iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Znalosti

   Pomocí databáze znalostí si můžete vyměňovat zajímavé fakty se svými kolegy. Aby bylo pro Vás uspořádání znalostích položek jednodušší, můžete si vytvořit strukturu složek, do kterých je uložíte.

Tato stránka obsahuje náhled složky správy znalostí. Kliknete-li na znaménko plus vlevo od názvu složky, objeví se další větev znázorňující obsah složky. Pokud se zde znaménko plus nenachází, jedná se o prázdnou složku nebo obsahuje pouze složky nebo znalostní položky, ke kterým nemáte přístup. Abyste mohli složku (nebo znalostní položku) upravit, musíte si ji nejprve vybrat kliknutím na výběrové okénko vlevo od názvu, následně klikněte na ikonu "Upravit" item_edit.png. Chcete-li tuto složku spolu s jejími podsložkami a znalostními položkami, jež může obsahovat, vymazat, musíte si nejříve vybrat složku (stejné jako zhora) a poté kliknout na ikonu "Smazat" item_delete.png. Všimněte si, že složku můžete smazat pouze tehdy, máte-li u ní a jejich podsložek a znalostních položek, jež obsahuje, právo zapsat. Root složky nemůže být vymazán. Chcete-li smazat znalostní složku, postupujte stejným způsobem jako předtím. Pro vytvoření nové složky si zvolte složku, kde bude vytvořena nová podsložka a klikněte na ikonu "Nová Složka" item_newfolder.png. Pokud jste si nezvolili mateřskou složku, bude nová složka vytvořena v root složky. Chcete-li přidat znalostní položku ke správě znalostí, klikněte na ikonu "Nová znalostní položka" item_new.png. Pro náhled do znalostní položky klikněte na symbol umístěný před jejím názvem. chcete-li složku nebo znalostní údaj přesunout, klikněte na ikonu pro přesun (Ikona se žlutou šipkou).

Databázi znalostí můžete prohledávat za účelem nalezení určité znalostní položky. Použijte formulář pod hlavní nabídkou na levé straně stránky. Skládá se z roletového menu a textového pole. V roletovém menu si zvolte složku, ve které budete vyhledávat. Všechny podsložky budou zahrnuty ve vyhledávání. Do textového pole zadejte vyhledávaný termín (hvězdičková konvence jako * také funguje) a klikněte na Ukázat. Vyhledávací kritéria budou přenesena do názvu znalostních položek. Zobrazí se přehled všech výsledků.

Kliknutím na záložky se dostanete do Přehledu všech znalostních položek ve správě nebo do přehledu obsahujícího výsledky Vašeho posledního vyhledávání. Pořebujete-li další informace, pomůže Vám nápověda vztahující se k právě zobrazené stránce.

 

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz