iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

OXCloud

OXCloud je služba pro pracovní týmy a firmy s kterou již nemusíte řešit provoz poštovního serveru, přenos dat mezi mobilními telefony a počítačem. OXCloud je připraven k okamžitému nasazení a pomocí individuání implementace je optimalizován pro Vaše požadavky. 

Začněte využívat výhod služby OXCloud již dnes.

Přístup k emailům, adresáři, kalendáři bez omezení

OXCloud používá bezpečné technologie s vysokou dostupností optimalizované pro dosažení vysoké produktivity ať pracujete přes www rozhraní, mobilního telefonu, počítače PC nebo Apple.

Sdílení souborů a informací v týmu

OXCloud nabízí základních 10GB diskového prostoru pro tým 5 uživatelů, synchronizaci pošty, kalendářů, adresářů a informačního skladu mezi mobilními telefony a PC nebo Mac. Počet uživatelů lze libovolně nastavit a tak optimálně přizpůsobit aktuálním požadavkům.

Android, BlackBerry, iPad, iPhone, Windows mobile

Pomocí OXCloud jednoduchým nastavením připravíte mobilní telefon pro týmovou práci a již nemusíte řešit synchronizaci s počítačem. Pomocí PUSH technologie šetří synchronizace baterii vašeho mobilního zařízení a přenesená data.

Apple (Mail, iCal, Address Book), Outlook

Synchronizovány jsou:

  • emailové zprávy odchozí i příchozí
  • osobní kalendář
  • osobní adresář
  • sdílené kalendáře
  • sdílené adresáře

Ceník OXCloud

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz