iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Propojení s operačním systémem Linux

KDE - Kontact

V KDE 3.3 je aplikace Kontact, která integruje přístup k groupware funkcím a emailovým zprávám podobně jak jsou uživatelé zvyklí z MS Outlook.


Nastavení pro využití aplikace s SLOX serverem je velmi triviální záležitostí díky perfektě propracovanému Groupware průvodci "groupwarewizard". Po jeho spuštění jste dotázáni na typ serveru a následně zadání adresy serveru, přihlašovacího jména a hesla. Tím je nastavení groupwarových funkcí dokončeno. Ještě zbývá po spuštění Kontact nastavit poštu, pokud jste již před tím nepoužívali Kmail a můžete pracovat.


Jednotlivé části Kontact:
Souhrn: zde jste informováni o naplánovaných úkolech audálostech na aktuální den
Pošta: umožní přístup k libovolnému poštovnímu serveru pomocí protokolů POP3, IMAP. S využitím přístupu pomocí IMAP lze pracovat s lokální kopií zpráv pro přístup ke zprávám i bez připojení na server.
Seznam úkolů: aktuální přehled naplánovaných úkolů s informacemi o průběhu jednotlivých úkolů
Kontakty: kontakty je možné získávat z libovolného LDAP serveru nebo přímo z SUSE Linux OpenExchange. Oproti www rozhraní SLOX nejsou kontakty tříděny do jednotlivých složek ale zobrazeny v jednom komplexním adresáři.
Kalendář: velmi přehledné zobrazení událostí podle dnů, týdnů, měsíců nebo jako souhrný výpis.
Poznámky: tento jediný modul není napojen na SLOX a tak veškeré informace jsou uloženy pouze lokálně u klienta.

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz