iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Dokumenty

Ve správě dokumentu můžete nahrát složky, o které se chcete podělit se svými kolegy a stáhnout si dokumenty do správy. Aby bylo pro Vás uspořádání složek jednodušší, můžete si vytvořit libovolnou strukturu složek a podsložek, ve kterých budou dokumenty uspořádány. Verze správy je Vám také dostupná.

Přehled

Tato stránka zahruje náhled do složek správy dokumentů. Kliknete-li na znaménko plus vlevo od názvu složky, objeví se další větev zobrazující obsah složky. Pokud se znaménko plus nezobrazí, je složka prázdná nebo obsahuje pouze složky nebo dokumenty, ke kterým nemáte přístup. Předtím než složku upravíte, je třeba si ji nejprve zvolit kliknutím na výběrové okénko vlevo od názvu složky, následně klikněte na ikonu "Upravit". Chcete-li složku vymazat spolu s jejími podsložkami a dokumenty, které může obsahovat, musíte si nejprve vybrat složku (jak je výše uvedeno) a poté kliknout na ikonu "Smazat". Všimněte si, že složku spolu se všemi podsložkami a dokumenty můžete smazat pouze tehdy, máte-li u ní právo zapsat. Root složky nemůže být smazán. Chcete-li vytvořit novou složku, vyberte si složku, ve které vytvoříte nové podsložky a klikněte na ikonu "Nová složka". Jestliže jste si nezvolili mateřskou složku, bude nová složka vytvořena v root složky. Chcete-li do správy dokumentů nahrát novou složku, zvolte si složku, kam bude dokument umístěn a klikněte na symbol vlevo od názvu dokumentu. Kliknete-li na název dokumentu, zobrazí se Vám jeho detailní údaje. Potřebujete-li detaily dokumentu upravit či nahrát novou verzi, musíte si nejdříve otevřít podrobný náhled údajů. Chcete-li dokument či složku přesunout, klikněte na ikonu "Přesunout".

Ve správě dokumentu můžete vyhledávat název určité složky. Použijte k tomu formulář pod hlavní nabídkou nalevo. Skládá se z roletového menu a textového pole. V roletovém menu si zvolte složku, ve které budete hledat. Všechny podsložky budou obsaženy ve vyhledávání. Do textového pole zadejte vyhledávaný termín (hvězdičková konvence * nebo ? také funguje) a klikněte na Ukázat. Objeví se přehled všech výsledků.

Kliknutím na záložky se přenesete do Přehledu všech dokumentů ve správě nebo do přehledu obsahujího výsledky posledního vyhledávání. Potřebujete-li další informace, obraťte se na nápovědu vztahující se k právě zobrazené stránce.

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz