iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Kalendář

Kalendář je účinný nástroj, který můžete použít k dosažení vlastních událostí, skupinových událostí a pro použití zdrojů. Poskytuje Vám nepřeberné možnosti k plánování Vašich událostí s ostatními uživateli systému.

Přehled

Na této stránce vidíte denní náhled kalendáře. Vidíte přehled všech událostí příslušného dne. Použitím zelené šipky a vlevo od datumu se můžete dostat o den napřed či zpět. Můžete rovněž specifikovat datum za pomoci formuláře pod hlavní nabídkou vpravo. Chcete-li přidat novou událost, klikněte na ikonu "Nová událost" . Kliknutím na čas v levé části kaledáře můžete vytvořit událost, jež začíná tímto dnem a v tomto čase. Kliknete-li na znaménko plus nad plochou kalendáře, uvidíte tabulku s přehledem všech událostí tohoto dne. Pro náhled do detailů události klikněte na barevný čtvereček před titulkem. Barva čtverečku určuje typ události:
Zamluvená událost je označena modrým čtvercem,
prozatimní událost žlutým,
volno je označeno green,
a pokud jste během konání schůzky mimo společnost, čvereček je zbarven červeně. Obecně jsou všechny události zobrazeny v časovém pásmu zvoleném Vámi v sekci nastavení. Změníte-li časové pásmo, například, jste-li na obchodní cestě, všechny již existující události budou převedeny do nového časového pásma.

Můžete také zobrazit přehled všech událostí skupin uživatelů a zdrojů. Použijte formulář pod hlavní nabídkou vlevo. Skládá se ze dvou roletových menu, textového pole a tlačítka. Kliknete-li na GO zobrazí se Vám přehled všech událostí uživatelů/skupin v pravém roletovém menu. Můžete přidat jak celé skupiny uživatelů či zdrojů, stejně jako jednotlivé uživatele či zdroje. Pokud přidáte celou skupinu, všichni její členové budou přidáni k přehledu. Všimněte si, že vyhledávací varianta může být užita doplňkově. Jestliže si vyberete další uživatelskou skupinu, bude přidána do Vašeho existujícího pole výsledků. Kliknete-li na tlačítko zobrazit nyní, zobrazí se přehled kombinovaných uživatelských skupin, zdrojů a jednotlivých uživatelů. Chcete-li začít znovu vyhledávat, v přehedu skupiny/zdroje vyhledávací lišty si jednoduše vyberte zadání "Smazat", čímž vyprázdníte přehled výsledků.

Skupiny

Levé menu obsahuje přehled všech skupin (obojí uživatelé a zdroje). Chcete-li do pravého přehledu přidat členy skupiny, vyberte si jednoduše zadání skupiny v roletovém menu.

Uživatelé, zdroje

Použitím tohoto textového pole můžete vyhledávat uživatele nebo zdroje. Do textového pole zadejte vyhledávaný termín (hvězdičková konvence funguje výborně) a stiskněte . Všechny výsledky vyhledávání budou přidány do přehledu vpravo.

Jakmile budete se svým výběrem spokojeni, klikněte na tlačítko ukázat.
Poznámka: Na ploše kalendáře nebude zobrazeno více než pět náhodných událostí. V tomto případě se Vám zobrazí zpráva se zněním událostí je více. Chcete-li si prohlédnout přehled všech událostí tohoto dne, klikněte na znaménko plus vpravo od zprávy. Pokud nemáte povinné oprávnění přístupu k události, nezobrazí se žádná a navíc se nezobrazí v bílém políčku, ale políčku se stejnou barvou jako je pozadí tiskopisu.

Použitím ikony pro tisk můžete vytisknout všechny schůzky vztahující se k aktivnímu datumu. Kliknutím na ikonu tisku se v prohlížeči otevře nové okno ukazující všechny optimální údaje pro Vaši tiskárnu. Pro vytištění z přehledu použijte funkci tisku v prohlížeči. Například: Internet Explorer umožňuje přístup k této funkci v hlavní nabídce pod položkou "Tisk". Fuknkce tisku openexchange je potřebná pro řádné vytištení přehledu.

Použitím záložek, můžete vstoupit do týdenního a měsíčního přehledu ve Vašem kalendáři. Pokud jste prohledávali události dalších uživatelů či zdrojů, bude také tato informace dostupná v obou z náhledů. Potřebujete-li další informace, pomůže Vám nápověda k právě zobrazené stránce

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz