iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Kontakty

Se správou kontaktů se můžete dostat do adres kontaktů a jejich příslušných společností. Přidání nového kontaktu dosáhnete kliknutím na ikonu "Nový kontakt"

Přehled

na této stránce vidíte přehled všech adres kontaktů, které se shodují s vyhledávacími kritérii. Pokud jste již předtím neprovedli vyhledávání, všechny kontakty budou uvedeny zde. Kliknutím na jednu ze žlutých šipek v záhlaví tabulky, můžete změnit její uspořádání ( nahoru vzestupně, dolů sestupně). Použitím roletového menu na vrcholu tabulky určíte, kolik položek by mělo být na jedné stránce. Kliknutím na zelenou šipku na vrcholu stránky můžete obrátit list nebo jednoduše klikněte na číslo stránky, jež si přejete zobrazit. Chcete-li si prohlédnout všechny informace týkající se společnosti, klikněte na její název nebo žlutou šipku v prvním sloupci. Chcete-li přidat novou společnost, klikněte na ikonu "Nová společnost".

Hledat

Potřebujete-li najít určitý kontakt, máte mnoho možností.

Podle pole vyhledávání
 
Použitím pole vyhledávání pod kalendářem můžete nalézt kontakty a adresy společnosti. Použitím pole vyhledávání pod hlavní nabídkou můžete vyhledávat vnitřní uživatele. Skládá se ze dvou roletových menu a textového pole. Nejprve si z levého roletového menu zvolte vyhledávací kritéria. Vyhledávat interní uživatele nebo interní skupiny můžete podle přihlašovacího jména, stejně jako podle jména a příjmení. Pod lomítkem naleznete všechny uživatelské skupiny. Pokud si nějakou uživatelskou skupinu zvolíte, pak pouze v té budou vnitřní uživatelé vyhledávání. Jakmile si zvolíte vyhledávací kritérium, zadejte do textového pole hledaný termín a stiskněte . Poznámka: Lze použít hvězdičkovou konvenci jako *. Roletové menu vpravo se vyplní výsledky. Zvolte si výsledek a klikněte na Ukázat k nahlédnutí na detailní stránku zvoleného údaje.
Poznámka: Pokud je výsledným objektem vnitřní uživatel, budete převedeni na stránku zobrazující všechny detaily o uživateli. V groupware nesmíte měnit informace týkající se systémového uživatele. Použijte administrační rozhraní serveru. Potřebujete-li další informace, pomůže Vám nápověda vztahující se k právě zobrazené stránce.
 
  Podle abecedy
 
V hlavní části stránky vidíte přehled všech kontaktů. Pomocí abecedy na vrcholu stránky si můžete vyhledat určitý kontakt. Prohlédnout si také můžete přehled všech kontaktních adres.
 
  Podle vyhledávacího formuláře
 
Kliknutím na tabulátor vyhledávat kontakty se dostanete do formuláře, kde můžete specifikovat četná vyhledávací kritéria.

Použitím záložek se dostane do formulářů pro detailnější vyhledávání společnost a vyhledávání kontaktu. Potřebujete-li další informace, pomůže Vám nápověda vztahující se k právě zobrazené stránce.

Tisk

Použitím ikony tisku si můžete vytisknout přehled všech kontaktů. Kliknutím na ikonu tisku se v náhledu otevře nové okno, zobrazující všechny opotimální údaje pro tiskárnu. Pro vytištění přehledu použijte funkci tisku v prohlížeči. Například: Internet Explorer umožňuje přístup k této funkci v hlavní nabídce ve složce "Tisk". Funkce tisku openexchange je potřebná pro řádné vytištění z přehledu.

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz