iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Portál

5. Březen 2012

Vítejte na vstupní stránce SuSE Linux Open Exchange Server! Vstupní stránka je pro Vás vstupem do celého groupware. Všechny důležité informace jsou shrnuty zde tímto způsobem můžete rychle získat přehled o tom co se děje v groupware. Hlavní přehled tabulky vztahující se ke každému jednotlivému modulu vám znázorňuje úplný obsah…

detail »

Kalendář

5. Březen 2012

Kalendář je účinný nástroj který můžete použít k dosažení vlastních událostí skupinových událostí a pro použití zdrojů. Poskytuje Vám nepřeberné možnosti k plánování Vašich událostí s ostatními uživateli systému.

detail »

Kontakty

5. Březen 2012

Se správou kontaktů se můžete dostat do adres kontaktů a jejich příslušných společností. Přidání nového kontaktu dosáhnete kliknutím na ikonu "Nový kontakt"

detail »

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz