iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Nástěnka

Nástěnka obsahuje noviny pro všechny uživatele group ware. U každé poznámky můžete stanovit, jak dlouho by měla být zobrazena a určit, komu bude umožněno je číst. Navíc můžete rozhodnout u každé poznámky, zda bude zobrazena na vstupní stránce.

Přehled

Na této stránce vidíte přehled všech platných nástěných poznámek. Zobrazí se tu poznámka do doby její platnosti, poté bude přesunuta do archívu. Uspořádání tabulky můžete změnit kliknutím na jednu ze žlutých šipek v jejím záhlaví (nahoru vzestupně, dolů sestupně). Použitím roletového menu na vrcholu tabulky si můžete určit množství zobrazených položek na jedné stránce. Kliknutím na zelené šipky, můžete obrátit stránky, či jen klikněte na číslo stránky, kterou si přejete vidět. K nahlédnutí do detailů poznámky klikněte na žlutou šipku v prvním sloupci tabulky.

Kliknutím na ikonu "Přidat Poznámku" lze přidat poznámku na nástěnku. Následně se dostanete do formuláře, kde můžete poznámku zadat.

Použitím ikony pro tisk můžete vytisknout přehled všech zobrazených údajů z nástěnky. Kliknutí na ikonu tisku otevře nové okno ve Vašem prohlížeči, zobrazující všechny optimální údaje pro tiskárnu. Pro vytištění z přehledu použijte funkci tisku v prohlížeči. Například: Internet Explorer umožňuje přístup k této funkci v hlavní nabídce po složkou "Tisk". Funkce tisku openexchange je potřebná pro řádné vytištění přehledu.

Pomocí záložek se dostanete do Archívu, kde mohou být nalezeny všechny poznámky, jejich datum platnosti již skončil. Potřebujete-li další informace, pomůže Vám nápověda vztahující se k právě zobrazené stránce.

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz