iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Úkoly

Používáním řídícího modulu můžete všechny své úkoly naplánovat s velkou přesností. Úkoly můžete rovněž přidělit ostatním uživatelům a skupinám. Jako obvykle je možné připojit poznámku k úkolům a propojit úkoly s ostatními objekty systému.

Přehled

Tato stránka Vám nabízí přehled všech úkolů Vám určených. Všechna uplynulá data jsou zvýrazněna oranžově. Uspořádání tabulky můžete změnit kliknutím na jednu ze žlutých šipek (nahoru vzestupně, dolů sestupně) v jejím záhlaví. Použitím roletového menu v záhlaví tabulky můžete určit kolik se objeví položek na jedné stránce. Kliknutím na zelené šipky nad tabulkou je možné vrátit stránky, či jen klikněte na číslo stránky, jež si přejete vidět. Pro zobrazení detailů určitého úkolu klikněte na žlutou šipku prvního sloupce v tabulce. Znaménko plus ve sloupci označeném účastníci znamená, že tento úkol má více účastníků než může být v tomto seznamu zobrazeno. Kniknutím na znaménko plus dostanete detailní přehled úkolů účastníka. Pro vytvoření nového úkolu klikněte na ikonu Nový úkol.

Vyberte si typ úkolu, který by měl být zobrazen na roletovém menu umístěném pod nabídkovou lištou. Přehled osahuje všechny úkoly, které nebyly archivovány. Toto je výchozí stav. Úkoly po termínu zahrnují ty úkoly, jejichž datum platnosti již uplynul. Můžete si též prohlédnout všechny úkoly, jejichž termín platnosti vyprší během následujících 7 dnů. Zvolením poslední položky uvidíte všechny zarchivované úkoly.

Také si můžete prohlédnout přehled úkolů ostatních uživatelů. Uspořádání pod základní nabídkou vlevo, je využívána k určení osoby, jejíž úkol si přejete vidět. Skládá se z roletového menu, textového pole a dalšího roletového menu. Pro zhlédnutí úkolů uživatele, jenž Vás zajímá, máte dvě možnosti:

Podle skupiny
 
Zvolte si skupinu v níž je uživatel, kterého hledáte, členem z prvního roletového menu. Levé krajní roletové menu bude vyplněno jmény členů všech vybraných skupin. Vyberte si uživatele, jehož úkoly chcete vidět a klikněte na Ukázat.
 
  Podle pole vyhledávání
 
Celý uživatelův adresář rovněž můžete vyhledat za pomoci pole vyhledávaní. Vyhledávací kritéria budou zapsána do přihlašovacího jména. Hvězdičková konvence (jako*) funguje výborně. Zmáčkněte a všechny uživatelské názvy shodující se s Vašimi požadavky se objeví v pravém krajním roletovém menu. Vyberte si uživatele, jehož si přejete vidět a klikněte na Ukázat.

Použitím tlačítka pro tisk můžete vytisknout přehled všech Vašich úkolů. Kliknutí na tlačítko tisk otevře nové okno v prohlížeči ukazující všechny údaje optimalizované pro Vaši tiskárnu. Pro vytištění stránky použijte funkci tisk v prohlížeči. Například: Internet Explorer umožňuje přístup k této funkci v hlavní nabídce pod "Tisk složky". Openexchange funkce tisku je potřebná pro řádné vytištění z přehledu.

Použitím záložek si můžete zvolit další přehledy úkolů, kde jsou uvedeny pouze určité typy úkolů. Potřebujete-li další informace, pomůže Vám nápověda vztahující se k právě zobrazené stránce.

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz