iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Tambor a.s.

Ve společnosti Tambor byla provedena instalace a implementace groupware a poštovního serveru pomocí řešení Open-Xchange Server 5 a SUSE LINUX Enterprise Server 9. Výhodou řešení je centrální plánování a přístup k informacím i pro mezinárodní pobočky. Při implementaci bylo zajištěna maximální transparentnost přechodu služeb uživatelů na nové řešení. Odstávka poštovních služeb byla v řádu minut.

Do systému Open-Xchange byl dodán modul pro automatickou evidenci a kontrolu o pracovní činnosti zaměstnance. Modul umožňuje výpočet nákladů a zisků projektu za pomoci informací v groupware sytému společně s doklady z účetního software Pohoda.

Použité technologie pro servery a firewally:

SUSE Linux Enterprise Server - poštovní a groupwarový server
IpCop - firewall, vpn server

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz