iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Upgrade Windows 10

 Již 29.7.2016 vyprší nabídka bezplatné aktualizace na Windows 10 z Windows 7 a 8.

Pro ty co ještě neprovedli upgrade a chtějí tak učinit nezbývá mnoho času. Pokud se jedná o jeden či dva počítače lze upgrade ještě pohodlně stihnout. Pokud máte však více počítačů nemusí zbývající čas kdy je nabízena bezplatná aktualizace dostačující. Průměrná doba aktualizace jednoho počítače je kolem 1,5 hodiny.

Nabízíme provedení aktualizace na Windows 10 pokud se jedná počet v řádu desítek.

Skript pro upgrade zdarma

Připravili jsme pro Vás skript který automaticky provede instalaci všech potřebných aktualit a nainstaluje Upgrade Windows 10. Skript je připraven pro aktualizaci počítačů v lokální síti kde je uložena instalačka Windows 10.

 Příprava skriptu:

  • na serveru připravíme adresář Migrace a v něm Win10 a Logs
  • struktura pak vypadá takto:

\\\SAMBA\Public\Migrace

\\SAMBA\Public\Migrace\Win10

\\SAMBA\Public\Migrace\Logs

  • stáhneme skript Win10Upgrade.vbs
  • stáhneme instalční DVD Windows 10 z https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/windows10ISO

Postup upgrade PC:

  • přihlásit se na počítač
  • otevřít IE a spustit skript \\SAMBA\Public\Migrace\Win10Upgrade.vbs
  • skritp po spuštění vytvoří log soubor na serveru ve slo6ce Logs. Log soubor je pojmenován podle názvu stanice. Do log souboru je vypisován průběh instalace aktualizací.
  • pokud skript doběhl a v logu není zápis o spuštění upgrade Windows 10 je potřeba počítač restartovat a po restartu skript spustit znovu
  • po úšpěšném dokončení aktualizací skript automaticky spustí upgrade windows 10 ze síťové složky \\SAMBA\Public\Migrace\Win10
  • po dokončení upgrade za cca 1,5 hodiny lze se na počítač opět přihlásit pomocí RDP a zkontrolovat dokončení upgrade. Určení kdy je možné na PC se opět přihlásit je možné určit pomocí pingu na IP adresu PC.

 

 

Nainstalujeme upgrade Windows 10 za Vás

Pokud máte málo času, nebo Vám instalace připadá příliš složitá. Zajistíme Vám upgrade na Windows 10 i pomocí vzdálené správy. Upgrade jednoho počítače se pohybuje v rozmezí 1,5 až 3 hodiny. U více počítačů v jedné lokální síti je průměrná doba aktualizace jednoho počítače 1,5 hodiny.

Cena za provedení upgrade 1 PC 546,- bez DPH

Vlastní upgrade je bezplatný do 29.7.2016

Objedávka na servis@inet-office.cz nebo +420 603 252599

Jak postupujeme:

po objednání upgrade Vám zašleme email s odkazem. Odkaz stáhnete a spustíte na počítači kde bude proveden upgrade na Windows 10. Operátor se připojí na počítač a provede upgrade na Windows 10. Po dokončení upgrade Vás budeme informovat o platebních údajích. Platba za upgrade je splatná do 8 dnů od dokončení upgrade.

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz