iNet-Office

Navrhujeme, realizujeme a optimalizujeme ICT řešení.

Poskytujeme taková řešení, aby naši klenti využívali jednoduché, spolehlivé a optimalizované produkty. Klient tak nevěnuje svůj čas řešení problémů, správou systému, získávání ztracených dat.

Při návrhu optimálního řešení vždy uvádíme celkové náklady a dobu životnosti řešení. Životnost řešení je čas, kdy nejsou vynakládány další neplánované prostředky na zajištění funkcionality. Životnost řešení také zahrnuje předpoklad vývoje informačních a komunikačních technologií a tím i morální zastarání navrženého řešení.

Pokud klient specifikuje své požadavky a na jejich základě je navrženo řešení, které obsahuje cenovou nabídku. V cenové nabídce jsou uvedeny konkrétní ceny bez dalších skrytých poplatků.

 

Navigace

Přehled aktualit

03.03.2015 09:04:34 | Nový OXCloud - AppSuite

Připravili a spustili jsme nový OXCloud AppSuite s podporou HTML5 (Android, IOS, BlackBerry). Pokud máte uložen odkaz na přístup do OXCLoud ve svém prohlížeči a nezobrazí se Vám přihlašovací obrazovka použijte následující odkaz https://ox.inet-office.cz

16.10.2014 06:20:19 | Oprava připojení na terminálový server WinConnect VS

Po instalaci bezpečnostní aktualizace Security Update for Windows KB2984972 není dostupný WinConnect Server VS. Opravu provedete odinstalací aktualizace.

Partneři

copyright © 2011 by iNet-Office

Monitor dostupnostiOpen-Xchange serveru Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz